Туристи зі Слов'янська стали переможцями обласних змагань

У селі Торське Лиманського району пройшли ІІ та ІІІ етапи Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» та ІІІ етап Кубку Донецької області 2018р.

На ІІ етап Чемпіонату, який проводився 13 квітня, прибуло 110 спортсменів із різних міст: Краматорська, Дружківки, Торецька, Бахмута, Слов’янська, Лиману та Северодонецька (Луганської області). Орієнтувальники віком від 10 до 21 року змагалися на дистанції «Орієнтування на маркованій трасі».

Кращими у своїх вікових групах стали спортсмени - орієнтувальники туристичного клубу «ТОР» Центру дитячої та юнацької творчості м.Слов’янська:

у групі Ж-10 – Тарасова Поліна;

у групі Ч-14 – Артюшенко Олександр;

у групі Ч-12 – Кудрик Михайло.

Ввечері цього ж дня пройшов «Нічний спринт». Дистанція нічного орієнтування була захопливої й стрімкою.

Перші місця на цей дистанції зайняли наші спортсмени:

у групі Ч-14 – Жижко Тимофій;

у групі Ж-12 – Бутаєнко Ірина.

14 квітня в рамках ІІІ етапу Чемпіонату «DonOrientChamp» та ІІІ етапу Кубку Донецької області - 2018, юні орієнтувальники змагалися на класичній дистанції. На старт вийшли 170 спортсменів. Високі результати показали слов’янські спортсмени:

у групі Ч-14 – Артюшенко Олександр зайняв III місце;

у групі Ч-12 – Кудрик Михайло зайняв III місце;

Вітаємо переможців змагань та бажаємо подальших успіхів!

Валентина Рогова

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов