У Слов'янському міськрайонному суді зустрілися з доктором юридичних наук

В світлі змін, які відбуваються у судовій системі одним із важливих напрямів є покликання здійснити діяльність суду прозорою для всіх верств населення. Приємно відзначити, що проблеми здійснення судочинства у суді першої інстанції цікавлять науковців.

Так, до суду звернувся представник Донецького юридичного інституту МВС України, професор кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз, доктор юридичних наук, доцент Олексій Володимирович Одерій з проханням надати йому можливість поспілкуватися із працівниками суду та отримати іншу інформацію щодо з’ясування ряду проблемних питань, з якими зіткнувся суд при здійсненні правосуддя та функціонуванні суду під час проведення активної фази антитерористичної операції у місті Слов’янську.

Така можливість науковцеві була надана. Так, 17 квітня 2018 року, за його проханням в приміщенні Слов’янського міськрайонного суду відбулася бесіда із суддею-спікером Ольгою Віталіївною Ільяшевич та в.о. керівника апарату суду Оленою Володимирівною Агеєвою. Під час спілкування науковця також зацікавили ряд проблем у застосування норм кримінального процесу, з якими стикаються судді у своїй повсякденній практиці.

Прес-служба суду

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов