У Слов'янській райдержадміністрації відбулось засідання колегії

18 квітня в залі засідань Слов’янської районної ради відбулося чергове засідання колегії Слов’янської райдержадміністрації під головуванням керівника району Євгена Данилюка. Запросили туди керівників структурних підрозділів, управлінь, організацій та підприємств району. На розгляд членам колегії було винесено питання щодо підсумків роботи об’єктів соціально-побутового призначення району в зимових умовах 2017-2018 років. Їх аналіз показав, що протягом зазначеного періоду в районі була забезпечена стабільна робота об’єктів житлово-комунального господарства. Виконані заходи по підготовці обладнання всіх котелень. На тепломережах проводили гідравлічні випробування. Теплопостачальний період проходив у стабільному режимі. Багатоквартирні житлові будинки опалювалися без перебоїв.

Щодо Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Слов’янському районі на 2017-2018 роки, то до уваги взяли основні показники станом на 01.01.2018 року. На цей час їх налічувалось 208 підприємств малого та середнього бізнесу. Кількість зайнятих працівників у 2017 році становила 2590 осіб (5,47% від кількості наявного населення). На реалізацію заходів Програми в рамках конкурсу «Український донецький куркуль» у 2017 році витрачено 250,0 тис. грн..

Членами колегії було розглянуті всі питання порядку денного, а також прийняті рішення з урахуванням доповнень.

Слов'янська райдержадміністрація 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов