У Центральній дитячій бібліотеці відбулася низка заходів з питань екології

Проблеми охорони навколишнього середовища є досить актуальними для усіх нас. Протягом квітня у Слов'янську відбувається місячник популяризації питань з екології, забруднення довкілля.

У цей період у Центральній дитячій бібліотеці відбулась низка заходів, присвячених дбайливому ставленню до нашої домівки – планети Земля та охороні її ресурсів. З 16.04.18 по 25.04.18 проводились огляди літератури, виставки – застереження «Тендітна ПЛАНЕТА Земля», яка мала розділи : «Наша домівка - планета Земля», «Різноманіття Фауни », «Рослинний світ навколо тебе».

23 квітня учні перших класів брали участь у інформ-коктейлі «Довкілля б’є на сполох». Під час заходу бібліотекарі розповіли дітям про проблеми екологічного забруднення та довели необхідність брати участь у природоохоронних заходах.

Дуже цікавою для дітей стала розповідь - демонстрація «Цікаве власними руками» про використання вторсировини (пластикових пляшок, компакт - дисків, старих газет, журналів тощо).

25 квітня діти вшанували самовідданий подвиг та героїзм рятівників – ліквідаторів трагедії на ЧАЕС, які ціною свого життя зменшили удар від цієї аварії для всього людства. До річниці Чорнобильської трагедії, з групою учнів ЗОШ №12, в читальні відбулась вебподорож - попередження «Чорнобиль – тут заручником стала людина!». Діти поповнили свої знання фактами про страшну трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року і яка вважається найбільш масштабною за всю історію атомної енергетики.

Бібліотекар розповів присутнім про причини аварії, її жахливі наслідки. Наочності почутому додав перегляд презентації та відеоролику за художньою стрічкою про ЧАС «Метелики».

Колектив бібліотеки запрошує відвідати еко-куточок, який оформлено на абонементі. Діти із задоволенням піклуються за його мешканцями: папугами та равликами. Лише полюбивши свою рідну природу, людина зможе полюбити весь світ. Давайте дбайливо ставитися до неї!

Колектив Центральної дитячої бібліотеки нашого міста.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов