У дитячій бібліотеці Слов'янська відбулась зустріч першокласників з працівниками СЮТ

Хто не мріє про творчість? Адже творчість (креативність) - це здатність дивуватися і пізнавати, вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, це прагнення до відкриття нового.

Розвиток творчих здібностей читачів є одним з напрямків діяльності Центральної дитячої бібліотеки Комунального закладу «Централізована система публічних бібліотек м. Слов'янська». Щороку відбувається безліч заходів, майстер-класів, організовуються виставки-вернісажі, виставки творчих робіт маленьких мешканців міста. Наш колектив прагне постійно розвивати творчість юних обдарувань .

Більше восьми років бібліотека співпрацює зі Станцією юних техніків.

Керівники гуртків проводять з нашими читачами майстер-класи «Ангел-охоронець», «Фортеця з сірників» і багато інших.

14 травня , відбулася зустріч учнів перших класів з працівниками СЮТ на відкритті виставки творчих робіт вихованців закладу. Методист станції Чистякова С. Л. розповіла дітям про роботу СЮТ, а головний бібліотекар ЦДБ Глєбова Н. В. нагадала про шляхи сумісної праці. Культорганізатор Гнилицька Л. В. познайомила дітей з роботами запропонованими на виставці. Хлопчиків та дівчаток дуже зацікавили вироби з дерева, вишивка бісером, орігамі та багато іншого. Саме під час зустрічі діти мали змогу потримати усе, роздивитись поближче чудові візерунки робіт та картини.

Дітей настільки надихнула творчість інших, що вони відразу забажали щось виготовити. Керівник гуртка «Школа мистецтв» Краснопівцева О. В. прийшла їм на допомогу і провела з учнями майстер – клас «Орігамі – катерок». Вона, як ніхто інший, може швидко і просто навчити робити вироби з паперу.

Діти залишали бібліотеку радісні та щасливі! Дорогі друзі, запрошуємо Вас відвідати виставку творчих робіт КЗ «СЮТ» у нашій бібліотеці, яка буде діяти протягом місяця. ЦДБ працює щодня з 8 до 17 години, крім суботи - вихідного дня. Розвивайте свої творчі здібності разом з нами.

Колектив Центральної дитячої бібліотеки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
66 просмотров в июле
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов