Слов'янський суд викличе свідків у справі активіста Василя Хоменко

Сьогодні у Слов'янському міськрайонному суді відбулося засідання по справі звинувачення активіста Василя Хоменко.

Василя Хоменка звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення - завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. У грудні минулого року Василь Хоменко приніс на апаратну нараду трилітрову банку з написом "Ртуть". Було зірване засідання та евакуйовані усі працівники міськради. Виявилося, що у банці містився пісок і ніякої загрози для працівників не було. Таким чином активіст хотів звернути увагу на проблему утилізації ртуті у Слов'янську.

Підготовче засидання проходило на тому тижні.

Читайте: У Слов'янську продовжується суд над активістом Василем Хоменко

На судове засідання зібралися преждставники громади, активісти зі Слов'янська та інших міст області.

Під час засіданя прокурор зачитав звинувачення активісту. Василь Хоменко не визнав звинувачення і повідомив, що має письмове пояснення свого вчинку.

Також з собою активіст приніс пусту банку з написом "хабар" і заявив про те, що не збирається давати хабарів, а справа повинна розглядатися чесно і справедливо.

Під час судового засідання було вирішити заслухати свідків справи з обох сторін, дослідити письмові дописи та заслухати звинувачуваного.

Наступне судове засідання було назначене на 2 липня 2018 року о 14:30.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов