• Головна
  • Рятувальники і поліція у Святогірську провели заняття з дітьми щодо дій у разі виявлення небезпечних предметів
10:08, 9 липня 2018 р.

Рятувальники і поліція у Святогірську провели заняття з дітьми щодо дій у разі виявлення небезпечних предметів

Вибухонебезпечними предметами в наші дні можна вважати будь-яку речовину або предмет, які здатні вибухати й завдавати чимало біди тим, хто не вміє з ними поводитись. Допитливість дітей не знає меж. Найнадійніша зброя у боротьбі із зростаючою кількістю нещасних випадків від вибухонебезпечних предметів – це поінформованість. З метою запобігання травмування та загибелі дітей під час виявлення вибухонебезпечних предметів рятувальники постійно проводять зустрічі, заняття, розповідають дітям про небезпечні речовини та предмети, які створюють небезпеку для здоров’я і життя; навчають порядку дій в разі виявлення даних предметів та майже щодня спілкуються з підростаючим поколінням.

Рятувальники і поліція у Святогірську провели заняття з дітьми щодо дій у разі виявлення небезпечних предметів, фото-1

Так, 6 липня представники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з Національною поліцією завітали до вихованців дитячих таборів «Лісова казка» та «Яструбок» у м. Святогірську. За допомогою наочних матеріалів рятувальники ознайомили школярів із різновидами вибухових пристроїв, правилами безпечної поведінки під час прогулянок у лісі, порядком дій при виявленні вибухонебезпечного пристрою.

Рятувальники і поліція у Святогірську провели заняття з дітьми щодо дій у разі виявлення небезпечних предметів, фото-2

Особливу увагу фахівці служби порятунку звернули на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. До них належать: артилерійські снаряди; інженерні міни; детонатори; ручні гранати; набої різних видів. Усі вони містять вибухові речовини й можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних дій. Саме тому незнайомі або підозрілі предмети ні в якому разі не можна чіпати. Навіть після довготривалого перебування у воді або землі боєприпаси не втрачають здатності вибухати. Один необережний рух - снаряд чи граната розлетяться на сотні осколків, здатних спричинити смерть чи каліцтво. Також рятувальники поспілкувалися з вихователями таборів. Під час бесід представники ДСНС закликали педагогів приділяти належну увагу навчанню дітей мінній безпеці. Адже від цього залежить життя та здоров’я дітей.

Рятувальники і поліція у Святогірську провели заняття з дітьми щодо дій у разі виявлення небезпечних предметів, фото-3
Рятувальники і поліція у Святогірську провели заняття з дітьми щодо дій у разі виявлення небезпечних предметів, фото-4

Провідний фахівець відділу запобігання НС

Слов’янського районного управління ДСНС України

у Донецькій області

Альона Сокур

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #ГСЧС #діті #рятувальники #предмети #небезпечні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...