• Головна
  • Спортсмен зі Слов'янська виграв срібло на Чемпіонаті України з вільної боротьби
09:23, 11 липня 2018 р.

Спортсмен зі Слов'янська виграв срібло на Чемпіонаті України з вільної боротьби

З 3 по 6 липня в м. Хмельницький проходив Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. Близько 270 спортсменів боролися за перемогу.

Слов’янські спортсмени, вихованці відділення вільної боротьби КПНЗ «Міська КДЮСШ» під керівництвом Миколи Чурая також взяли участь у цих змаганнях - Дмитро Несвятипаска став срібним призером Кубку України у ваговій категорії 57 кг, а Гасанова Альбіна посіла п’яте місце на чемпіонаті у ваговій категорії 59 кг.

Спортсмен зі Слов'янська виграв срібло на Чемпіонаті України з вільної боротьби, фото-1

Вітаємо слов’янських спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо нових перемог!