Славянск - «менял» предупреждают, есть по вашему поводу 162 статья Кодексу України про адміністративні правопорушення

Слов’янський міськвідділ інформує.

У зв’язку з нестабільною ситуацією в Україні викликано коливання на готівковому ринку валюти, що сприяло значному збільшенню нелегальних та напівлегальних обмінних пунктів та активізації діяльності фізичних осіб, які займаються нелегальним обміном валюти.

Працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю Слов’янського МВ продовжується проведення ряду профілактичних заходів, направлених на виявлення суб’єктів господарювання, які здійснюють фінансову діяльність з порушенням вимог чинного законодавства.

Та нагадує про відповідальність, яка передбачена законодавством України за порушення правил валютно-обмінних операцій:

Найбільш суворим видом юридичної відповідальності є кримінальна відповідальність, що характеризується жорстокими заходами державного впливу, які застосовує суд за скоєні валютні злочини (підроблення іноземної валюти, контрабанда, приховування валютної виручки).

Правопорушення у сфері валютних відносин передбачає також адміністративну відповідальність. У ст. 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей, як засобу платежу або як застави — тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 30 до 44 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

Прес-служба Слов’янського МВ

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов