Як працює депутат нашого округу у Верховній раді ?

На позачергових виборах до Верховної Ради перемогу у Слов’янському районі здобув кандидат від «Опозиційного блоку» Юрій Солод. Те, якими методами велась передвиборча кампанія цього кандидата не раз обговорювалось у пресі в не зовсім вигідному світлі, говорили про спроби непрямого підкупу та маніпуляції. Місцеві жителі, обираючи кандидата у депутати  сподівались, що він буде працювати над вирішенням головних проблем міста, але Юрій Васильович не спішить виконувати свої прямі депутатські обов’язки.

Наприклад, з відвідуванням  парламентських засідань у Солода великі проблеми – за даними письмової реєстрації в системі «Рада» депутат відвідав лише  4 засідання з 19, тобто приблизно 21 % , а за даними електронної реєстрації  депутат відвідав 12 засідань  з 21, тобто приблизно 57 %. Виникають деякі розбіжності у результатах відвідування, що змушують замислитись над чесністю та відповідальністю Юрія Васильовича. Мабуть, у Солода є справи важливіші за відвідування парламенту та відстоювання інтересів напівзруйнованого міста. 

Як працює депутат нашого округу у Верховній раді ? (фото) - фото 1

Не реалізує право представляти свій округ депутат Солод і в своїй законотворчій діяльності – за два місяці парламентарій не подав жодного запиту і вніс  всього лише 2 законопроекти , жоден з яких не став законом. 

Як працює депутат нашого округу у Верховній раді ? (фото) - фото 2
Як працює депутат нашого округу у Верховній раді ? (фото) - фото 3

Оскільки Юрій Васильович дуже рідко відвідує Верховну Раду, за всю свою депутатську діяльність він жодного разу не виступав і не подавав ніяких запитів. Список помічників та декларацію про доходи надав.

Як працює депутат нашого округу у Верховній раді ? (фото) - фото 4

Ми продовжимо досліджувати роботу наших обранців, особливо в плані їхньої роботи з виборцями. Бо наше завдання  - змусити працювати обранців.

Середа Марія, Пиріг Катерина - координатори проекту «Сильні громади Донбасу», Центр UA.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
430 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов