У Слов’янському районі обговорили реалізацію положень закону про декомунізацію

В останній день серпня в Слов’янський райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Засідання, яке відкрив голова РДА Олег Власов, включало в себе розгляд чотирьох питань. Першою виступила начальник міськрайонного управління юстиції Віра Усиченко, яка надала роз’яснення щодо реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Далі слово було надано директору Райгородоцького будинку природи та дозвілля, члену обласної комісії Наталі Гудовій, а присутні заслухали інформацію про роботу обласної комісії з питань реалізації положень Закону.

Окремо було виділено питання стосовно організації роботи районної комісії з питань реалізації положень Закону, з деталями якого ознайомила начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська.

На завершення засідання науковий  працівник Слов’янського краєзнавчого музею Анатолій Шамрай надав присутнім рекомендації щодо організації та проведення роботи по декомунізації.

index (4) index (5) index (6) index (7) index (8)
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов