У Слов’янському районі відбулася бібліотечна акція

30 вересня, в святковий день для всіх бібліотек України, одночасово в один день, в одну годину, всі бібліотекарі району, взявши в руки цікаві та яскраві книги та періодичні видання, вийшли на вулиці для проведення різноманітних інтерактивних заходів з мешканцями та гостями районних сіл та селищ.

Мета бібліотечної акції «Читаюча громада району» – привернути увагу  громадськості до бібліотек селищ та сіл району до можливостей, які надають бібліотеки, популяризації та інтересу читання, популяризації художньої та документальної книги, показати, що бібліотека відкрита для всіх категорій  населення, безкоштовно надає бібліотечні послуги і бібліотека знає, що потрібно читачу, щоб залучити нових читачів до бібліотеки та провести знайомство з новинками книжкового світу.

Бібліотечна акція привернула увагу всіх прохожих на вулицях, особливо дітей. Бібліотекарів з книгами та періодикою можна було зустріти  на вулиці біля проїжджої дороги, автобусної зупинки, входу клубів та будинків культури, селищних та сільських рад або дитячих садків, шкіл, в алеях та парках тощо. Різнопланові заходи зацікавили не тільки дітей з батьками, а й  молодь, й людей середнього та  похилого віку.

З неприхованою зацікавленістю перехожі підходили до бібліотекарів та розглядали цікаві книги та журнали, деякі просто заглядали у відкриті книги, а дехто тут же сідали за столи з лавками та стільцями та поринали в читання, а декотрі з присутніх дітей запитував, чи можна ще сьогодні записатися в бібліотеку та взяти уподобану книгу.

Бібліотекарі Слов’янської районної централізованої бібліотечної системи дякують всім учасникам за творчий та активний підхід в проведенні та прийнятті бібліотечної акції «Читаюча громада району». А підсумком проведеного загальносистемного заходу в цей день стало залучення близько 280 нових користувачів до бібліотек району та збільшення книговидач. 

книги книги1 книги2 книги3 книги4 книги5

Слов'янський район

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов