Цього року Україна вперше відзначає День захисника на державному рівні

Сьогодні, 14 жовтня, всі українці відзначають героїчне національне свято - День захисника України. З 1999 року свято Покрови відзначається як День українського козацтва. Крім того святкується день УПА, бо вважається, що Українську повстанську армію було створено на Покрову у 1942 році. Цього року гаслом Дня захисника України стане «Сила нескорених». 

Депутати Верховної Ради проголосували за президентський законопроект щодо встановлення святкового дня – Дня захисника України 14 жовтня. Законопроект передбачає внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю і визначає 14 жовтня як державне свято і вихідний день. Водночас указ, що встановлює Днем захисника Вітчизни 23 лютого, втратив чинність.

«В багатому на подвиги літописі українського воїнства безліч битв і дат, гідних стати Днем захисника Вітчизни. Я наголошую, Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої! 

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Тому, минулого року, свідомо викреслюючи з українського календаря чуже, штучно до нас привнесене свято російської армії-окупанта, я цілком природно зупинив свій вибір на 14 жовтня», - зазначив Петро Порошенко.

Слов'янськ приєднується до святкування  - сьогодні у нашому місті пройде низка культурних подій.

Виконуючий обов'язки міського голови Слов'янська Олег Зонтов на апаратній нараді 13 жовтня нагадав всім присутнім про нещодавно підписаний Президентом України наказ. Згідно цього наказу на усіх державних будівлях у День захисника України має бути розміщено національний прапор. 

«Президент підписав указ, згідно з яким щорічно у День захисника України (14 жовтня) пропонується органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям та об'єднанням громадян установлювати (вивішувати) державний прапор України», – йдеться в повідомленні на сайті президента.

Сподіваємось, що шануючи традиції українского народу, ми передамо справжній дух нації нашим нащадкам. Це свято для тих, хто любить Україну. 

Слава Україні!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов