Остання субота листопада в Україні - День вшанування пам'яті жертв голодоморів. Слов'янськ приєднається до загальнодержавних заходів.
Відповідно до Указу Президента у цей День вся Україна приспускає державні прапори, обмежується проведення розважальних заходів, вносяться зміни про програм радіо та телебачення.
Начальник відділу внутрішньої політики Дмитро Кравченко звернувся до керівників усіх підприємств Слов'янська з проханням дотримання відповідних заходів у цей день. Також міська влада звертається до усіх релігійних установ з проханням провести у своїх культових спорудах панахиди за жертвами голодоморів.
У цей день, 26 листопада у Слов'янську пройде низка заходів:
- 15.00 - мітинг-реквієм, покладання квітів до пам’ятного знаку “Померлим від голоду в Україні” (пров. Трунова, біля дитячої лікарні), загальнонаціональна хвилина мовчання, пам'ятна хода;
- 16.00 - загальноукраїнська акція “Засвіти свічку” на площі Соборній та в адміністративній будівлі міської ради.
Мешканці та гості Слов'янська запрошуються приєднатися до вищезгаданих заходів.