Тест показав потрійне перевищення допустимої норми алкоголю.
Патрульні зупинили Chevrolet на вулиці Польовій у Краматорську для перевірки. Під час спілкування з водієм з'ясувалося, що за кермом сидить 17-річний хлопець без права керування транспортним засобом. Про це повідомляє патрульна поліція Краматорська та Слов'янська.
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Поліцейські помітили у підлітка ознаки алкогольного сп'яніння. Водій погодився пройти перевірку на місці зупинки за допомогою газоаналізатора Dräger. Мати хлопця була присутня під час освідування.
Прилад зафіксував 0,61 проміле алкоголю в крові. Цей показник втричі перевищує допустиму норму, встановлену законодавством України.
Інспектори відсторонили підлітка від керування автомобілем. На водія склали два адміністративні протоколи: за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування у стані сп'яніння) та частиною 2 статті 126 КУпАП (керування без відповідних документів).
Читайте також: У Краматорську нетверезий спровокував ДТП (ФОТО)
Поліція закликає батьків не дозволяти дітям сідати за кермо без посвідчення водія, особливо після вживання алкоголю.