22 червня українці вшановують пам’ять мільйонів людей, життя яких забрала Друга світова війна. У час повномасштабної війни ця дата набуває особливого значення для нашої держави.
22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Ця пам’ятна дата присвячена мільйонам людей, які загинули під час Другої світової війни, а також усім, хто став жертвою воєнних конфліктів.
Для України цей день має особливий зміст і сьогодні. Уже понад десять років країна протистоїть російській агресії, а повномасштабна війна щодня приносить нові втрати серед військових і цивільних. Через обстріли, ракетні удари та атаки безпілотників гинуть мирні жителі, руйнуються домівки та інфраструктура.
Попри біль і втрати, українці продовжують боротися за свою свободу та незалежність. Захисники й захисниці України щодня стримують агресора, відстоюючи право держави на мирне майбутнє.
У цей день вшановують пам’ять усіх загиблих та висловлюють вдячність тим, хто боровся і продовжує боротися за мир і свободу. Їхня мужність, стійкість і самопожертва залишаються прикладом для майбутніх поколінь.
Читайте також: Слов’янськ, Дружківка і Краматорськ під ударом. Хроніка великої війни: 22 червня