Російські війська продовжують завдавати ударів по районах, де розташовані об'єкти критичної інфраструктури Слов'янська. Через це місто регулярно стикається з перебоями у наданні комунальних послуг.
За словами Вадима Ляха, внаслідок атак періодично виникають перебої з електропостачанням і водопостачанням. Найчастіше пошкоджень зазнають об'єкти енергетичної та водної інфраструктури, через що окремі райони тимчасово залишаються без комунальних послуг.
Начальник МВА зазначив, що аварійні бригади та енергетики розпочинають відновлювальні роботи одразу після завершення обстрілів, щойно це дозволяє безпекова ситуація. Станом на день інтерв'ю у місті забезпечено водопостачання, а електропостачання в районах, де були пошкодження, планували відновити до кінця доби.
У міській військовій адміністрації наголошують, що попри постійні атаки комунальні служби продовжують працювати, щоб якнайшвидше відновити подачу життєво необхідних послуг для мешканців громади.
Читайте також: У Слов'янську розповіли, як ліквідовують наслідки російських ударів
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин