
НОВИНИ
08:05, Сьогодні
Через російські обстріли Слов'янськ регулярно залишається без світла і води
НОВИНИ

Слов'янськ. Фото: 6262
Російські війська продовжують завдавати ударів по районах, де розташовані об'єкти критичної інфраструктури Слов'янська. Через це місто регулярно стикається з перебоями у наданні комунальних послуг.
За інформацією начальника Слов'янської міської військової адміністрації Вадима Ляха, російські обстріли дедалі частіше пошкоджують об'єкти критичної інфраструктури, розташовані поблизу міста. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Суспільне».
За словами Вадима Ляха, внаслідок атак періодично виникають перебої з електропостачанням і водопостачанням. Найчастіше пошкоджень зазнають об'єкти енергетичної та водної інфраструктури, через що окремі райони тимчасово залишаються без комунальних послуг.
Начальник МВА зазначив, що аварійні бригади та енергетики розпочинають відновлювальні роботи одразу після завершення обстрілів, щойно це дозволяє безпекова ситуація. Станом на день інтерв'ю у місті забезпечено водопостачання, а електропостачання в районах, де були пошкодження, планували відновити до кінця доби.
У міській військовій адміністрації наголошують, що попри постійні атаки комунальні служби продовжують працювати, щоб якнайшвидше відновити подачу життєво необхідних послуг для мешканців громади.
Читайте також: У Слов'янську розповіли, як ліквідовують наслідки російських ударів
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:40
Вчора
18:50
Вчора
17:39
Вчора
16:29
Вчора
15:30
Вчора
Спецтема
Оголошення
Коментарі