Попри війну та складні умови навчання, школярі Слов'янської громади продемонстрували високі освітні результати.
Про успіхи випускників повідомив начальник міської військової адміністрації Вадим Лях.
Цьогоріч школу закінчили 1009 дев'ятикласників, із яких 113 отримали свідоцтва з відзнакою. Серед 733 одинадцятикласників 80 випускників завершили навчання лише з оцінками високого рівня.
Окремо очільник громади відзначив результати національного мультипредметного тесту. Четверо випускників — зі шкіл №10, №17, опорного закладу освіти та педагогічного ліцею — склали НМТ на максимальні 200 балів.
Вадим Лях привітав випускників із завершенням навчання та побажав їм успішної реалізації в майбутньому. Він також зазначив, що високі результати школярів є приводом для гордості всієї Слов'янської громади.
Читайте також: Дім усередині нас: історія переселенки Наталії Макаренко зі Слов’янська
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин