У Слов'янську відзначили найкращих випускників громади (ФОТО)

Під час нагородження.Фото: Слов'янська МВА

Начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях вручив пам'ятні коїни учням, які закінчили школу з відзнакою. Нагороди підготували від імені керівника Донецької обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна.

За інформацією начальника Слов'янської міської військової адміністрації Вадима Ляха, у громаді відзначили учнів, які з відзнакою завершили навчання у 9-х та 11-х класах. Випускникам, які перебувають у Слов'янську, вручили пам'ятні коїни від керівника Донецької обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна.

Як повідомив очільник громади, випускники, які зараз перебувають за межами міста, отримають нагороди поштою через свої навчальні заклади. Через безпекову ситуацію провести традиційне урочисте свято цього року не було можливості.

Вадим Лях привітав школярів із досягненнями та зазначив, що попри війну молодь Слов'янської громади продовжує демонструвати високі результати у навчанні. За його словами, успіхи випускників є приводом для гордості всієї громади.

Читайте також: Четверо випускників зі Слов'янська склали НМТ на 200 балів (ВІДЕО)

Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин