На Слов'янському, Лиманському та Краматорському напрямках за добу відбулося 55 боєзіткнень (ФОТО)

Війна в Україні. Фото: Генштаб ЗСУ. Дизайн: 6262

За минулу добу на Слов'янському, Лиманському та Краматорському напрямках російські війська здійснили 55 штурмових атак.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведенні станом на 08:00 20 липня.

Найбільшу активність противник проявив на Слов'янському напрямку, де українські військові відбили 27 атак. Ворог штурмував позиції Сил оборони в районах Закітного, Кривої Луки, Різниківки, а також у напрямку Пискунівки та Рай-Олександрівки.

На Лиманському напрямку окупанти 26 разів намагалися прорвати українську оборону. Бойові дії тривали поблизу Новомихайлівки, Дробишевого, Новоселівки, Греківки, а також у напрямках Шийківки, Ставків, Лиману та Озерного.

На Краматорському напрямку російські війська здійснили дві атаки в районі Никифорівки. Українські захисники продовжують стримувати наступальні дії противника.

Читайте також:Слов'янськ знову під ударом: поліція повідомила про загиблих і поранених на Донеччині. Хроніка великої війни 20 липня (ФОТО)

Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин