Слов'янськ, Краматорськ і Дружківка під ударами: що відомо про обстріли Донеччини. Хроніка великої війни 26 липня (ФОТО)

Зруйнована обстрілом будівля. Фото: полчіція Донеччини. Дизайн: 6262

Минулої доби російські війська завдали понад тисячу ударів по території Донецької області. Найбільших руйнувань зазнали Дружківка та Краматорськ, під обстрілами також перебував Слов'янськ.

За інформацією поліції Донецької області, 25 липня російські війська завдали 1 267 ударів по лінії фронту та житловому сектору регіону. Під вогнем опинилися Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Миколаївка, Біленьке, Райгородок і Маяки. Унаслідок атак одна людина загинула, пошкоджено 26 цивільних об'єктів, із них 17 житлових будинків.

У Дружківці російські війська застосували три авіабомби КАБ-250 та безпілотники. Внаслідок атаки загинула одна людина. Пошкоджено багатоквартирний і приватний будинки, підприємство та цивільний автомобіль.

По Краматорську окупанти завдали ударів чотирма керованими авіабомбами та FPV-дронами. Пошкоджено приватний будинок, 10 багатоквартирних будинків, навчальний заклад і цивільний автомобіль.

У Миколаївці та селі Маяки внаслідок обстрілів пошкоджено по одному приватному будинку. У Райгородку руйнувань зазнали дві оселі, а в Біленькому пошкоджено цивільний автомобіль. Також правоохоронці уточнили, що внаслідок обстрілу 24 липня у Дружківці одна людина отримала поранення, пошкоджено приватний будинок.

За всіма фактами поліція та Служба безпеки України відкрили кримінальні провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).

Читайте також: Російська пропаганда готує до битви за Слов'янськ: чому це місто сакральне для Путіна (ФОТО)

Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин