У Слов'янській громаді зросла кількість жертв російських атак

Слов'янськ. Фото: 6262

Начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях оприлюднив статистику жертв російських обстрілів за червень. За його словами, безпекова ситуація у громаді залишається вкрай небезпечною.

За інформацією начальника Слов'янської міської військової адміністрації Вадима Ляха, упродовж червня внаслідок російських обстрілів у громаді загинули шестеро мирних жителів. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Суспільне».

За словами очільника МВА, ще 33 людини отримали поранення, серед них троє дітей. Він наголосив, що російські війська завдають ударів по місту цілодобово — вдень, уночі та зранку, тому перебування у Слов'янську залишається небезпечним.

Вадим Лях вкотре закликав жителів не зволікати з евакуацією. За його словами, саме виїзд до безпечніших регіонів України є найефективнішим способом уберегти життя в умовах постійних російських атак.

Читайте також: Скільки людей залишається у Слов'янській громаді

Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин