
НОВИНИ
16:29, Сьогодні
У Слов'янській громаді зросла кількість жертв російських атак
НОВИНИ

Слов'янськ. Фото: 6262
Начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях оприлюднив статистику жертв російських обстрілів за червень. За його словами, безпекова ситуація у громаді залишається вкрай небезпечною.
За інформацією начальника Слов'янської міської військової адміністрації Вадима Ляха, упродовж червня внаслідок російських обстрілів у громаді загинули шестеро мирних жителів. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Суспільне».
За словами очільника МВА, ще 33 людини отримали поранення, серед них троє дітей. Він наголосив, що російські війська завдають ударів по місту цілодобово — вдень, уночі та зранку, тому перебування у Слов'янську залишається небезпечним.
Вадим Лях вкотре закликав жителів не зволікати з евакуацією. За його словами, саме виїзд до безпечніших регіонів України є найефективнішим способом уберегти життя в умовах постійних російських атак.
Читайте також: Скільки людей залишається у Слов'янській громаді
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:30
Спецтема
Оголошення
Коментарі