У Слов'янську проводять тренінги з успішної комунікації

Сьогодні у стінах платформи ініціатив "Теплиця" відбувся тренінг для вимушено переміщених осіб «Успішна комунікація та ораторська майстерність».

Проводила тренінг уроженка Горлівки Владислава Крижна. Методику тренінгів вона вже практикує п'ять років, працювала в Донецьку.

Робота з гостями проводилася у рамках трьох пунктів: формування навичок фіктивної комунікації, публічного виступу та робота над емоціями та голосом. Учасники тренінгу на початку самі мали змогу сформулювати правила, уточнити регламент та сказати про очікувані результати від зустрічі.

У ході тренінгу учасники  представили себе, прослухали інформацію з теми, розкрили свої уміння розмовляти та слухати у ході практичних завдань. Використовувалась робота в парах і командна робота. Кожен міг відчути себе оратором і слухачем. Після виконання завдань учасники мали змогу зробити певні висновки і обмінялися позитивними емоціями. 

У Слов'янську проводять тренінги з успішної комунікації (фото) - фото 1
У Слов'янську проводять тренінги з успішної комунікації (фото) - фото 2
У Слов'янську проводять тренінги з успішної комунікації (фото) - фото 3
У Слов'янську проводять тренінги з успішної комунікації (фото) - фото 4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов