У Слов'янську відбулась зустріч з Надією Оксенчук

5 лютого у платформі ініціатив "Теплиця" відбулась зустріч директора департаменту освіти і науки Донецької ОДА Надії Оксенчук з громадою Слов'янська. Основною ідеєю зустрічі було більш близьке знайомство з освітянами нашого міста та пошук шляхів взаємодії зробити освіти у Слов'янську кращою.

На зустріч з Надією Оксенчук прийшли освітяни нашого міста, активісти, представники громадських організацій та небайдужі батьки. 

Говорили як за навчання буденне, так і про духовну та естетичну освіти, запровадження уроків духовенства у школах та більшої уваги до вивчення нашої релігії. Як наголосив пастор церкви "Добра звістка" Петро Дудник, необхідно все робити для того, аби у наших дітей була вільна можливість мандрувати Європою та іншими більш розвиненими країнами, знайомитись з іншими менталітетами та повертатись до рідного міста з бажанням змінити його на краще.

Тим не менш, Слов'янську є чим похвалитись. Як відомо, міський відділ освіти побратався зі школами Чернівців, тож подорожі на Західну Україну для наших школярів стають більш доступними. 

Безумовно, головною дискусією вечора стала тема вчителів-сепаратистів. Ні для кого не секрет, що в деяких школах залишились працювати люди, що не лише приймали участь в так званому "референдумі", але й сприяли його організації. Та на жаль, департамент освіти має повноваження звільняти працівників лише за професійними якостями, тож справа "зачистки" залишається за працівниками спецслужб.  

"Справжня нова Україна, у тому числі і освіта, зароджується тут, на сході України. Може зараз вона є у вигляді ембріону, а може вона у фазі розвитку, але вона є. Я пишаюсь, що я долучаюсь до цього процесу та хочу щоб ви всі пишалися, що ми живемо в такий час, що з одного боку страшенно важкий, але такий, що дає поштовх новому. До цього ми йдем і це нове є світлим, сильним та непереможним. Щоб ніколи і нікому не вбрело в голову нас бороти. Адже ми переможемо", - наголосила Надія Оксенчук.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
260 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов