Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки

На базі 81 десантно-штурмової бригади артисти з села Бугаївка влаштували концерт, а завдяки волонтерам групи "Я допомогаю армії" солдати строкової служби Національної гвардії також приєдналися до свята.

Справжнє свято влаштували для військових артисти зі славетної Бугаївки. З самого початку складних для України часів, цей яскравий колектив гастролює зоною АТО, даруючи свою надзвичайно потужну енергетику, вселяючи в серця солдатів оптимізм та волю до Перемоги.

Учителі, учні школи, медики, доярки, механізатори  - це і є Бугаївські співаки та танцюристи, яких очолює Герой України Ровчак Андрій Якович. Протягом всього збройного конфлікту Андрій Якович допомагає бійцям Збройних сил та Національної гвардії України не тільки піснями та танцями. Ще у перший день війни 13 квітня, коли підрозділ Нацгвардії у складі 80 чоловік двома гелікоптерами висадився на горі Крем'янець біля Ізюма, щоб спорудити блокпост на шляху вторгнення ворога до Харківської області, Ровчак прибув із своєю польовою кухнею і нагодував  гвардійців.

Національні українські пісні, яскраві танці лунали в залі, створюючи теплу та чарівну атмосферу справжнього свята.

"Нам дуже сподобалося, ми залюбки б відвідували подібні заходи кожні вихідні", - поділилися враженнями гвардійці. До того ж кожен присутній на концерті отримав невеличку матеріальну винагороду для поповнення телефонного рахунку, щоб підтримувати зв'язок з рідними та близькими

Правду кажучи, з такою силою та енергією, якою володіють і дарують на своїх концертах ці прості люди з Бугаївки сміливо можна йти до перемоги.

Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1 Гвардійців запросили на концерт артисти Бугаївки (фото) - фото 1

Група інформації і комунікації Східного ОТО

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов