У Слов'янську відбудеться презентація звіту "Ті, що пережили пекло"

Завтра, 10 лютого, об 11:00 годині у Центральній бібліотеці Слов’янська за адресою пл. Соборна, 2а, відбудеться презентація звіту «Ті, що пережили пекло: Свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі».

Звіт — це підсумок моніторингового дослідження фактів серйозних порушень прав людини, пов’язаних із незаконним позбавленням волі та перебуванням громадян в заручниках у незаконних збройних формувань в зоні російської агресії на сході України. Даний документ описує реальний стан справ в Донбасі по цій проблемі і є звітом про піврічну роботу коаліції «СПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗАРАДИ МИРУ НА ДОНБАСІ».

У звіті представлені реальні цифри та факти, що свідчать про наявність грубих та систематичних порушень прав людини щодо осіб, які незаконно були поміщені до місць незаконного утримання, перебували в нелюдських умовах та піддавалися жорстокому поводженню чи катуванню з боку незаконних збройних формувань. Під час звіту автори документу запропонують комплекс заходів, спрямованих на припинення порушень, привернення уваги міжнародної спільноти та притягнення до відповідальності осіб, винних у вказаних злочинах.

Презентація звіту запланована в рамках проекту «Продукти діяльності коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» для мешканців зони конфлікту». Проведення даного заходу стало можливим завдяки фінансовій підтримці посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проекту «Українська миротворча школа».

Запрошуються зацікавлені особи, ЗМІ та громадські організації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов