Майбутні поліцейські зі Слов'янська провідали неблагополучну сім'ю

Службою у справах дітей Слов’янська та співробітниками Слов’янського відділення поліції регулярно проводяться сумісні рейди, під час яких виявляються та відвідуються сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах.

Метою таких заходів є надання допомоги таким сім’ям та контроль за належним виконанням батьківських обов’язків щодо виховання та утримання неповнолітніх дітей.

Прийняти участь в одній з таких перевірок виявили бажання учасники Слов’янської Ліги майбутніх поліцейських. Усього було відвідано 5 сімей. Під час рейду були виявлені двоє дітей, 5 та 6 років, які знаходились за місцем мешкання в антисанітарних умовах та без догляду дорослих. Діти були одягнені у брудний одяг та в цілому мали неохайний вигляд.

Своїми враженнями від побаченого поділився член Ліги Микола Мітюшин: "Побачене мене жахнуло, маленькі діти не мають гідних умов для життя, вони голодні, залишені на самоті в бруді. Взагалі ці діти не знають, що таке щасливе дитинство. Вони навіть не мають улюбленої іграшки. Нам потрібно більше уваги звертати на таких дітей, бо їм не вистачає тепла та любові. Після цього рейду я усвідомив, що треба цінувати те, що є в моєму житті, бо я зростаю зовсім в інших умовах, навіть не здогадуючись до цієї миті, що хтось живе інакше".

Малюки були вилучені з родини та поміщені до "Центру соціально-психологічної реабілітації дітей". Наразі проводяться заходи по встановленню їх батьків та притягненню останніх до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.

Молодіжна ліга майбутніх поліцейських

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
228 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов