У Слов'янську відбулись змагання з техніки в'язання вузлів

20 лютого в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості Слов'янська відбулися відкриті змагання з техніки в'язання туристських вузлів серед учнівської молоді нашого міста.

Заняття спортивним туризмом передбачає оволодіння різними практичними уміннями та навичками. Одним із найважливіших умінь є вміння використовувати спортивні мотузки та вузли під час походів та змагань. В'язати вузли – справа неважка. Набагато складніше навчитися в'язати вузли правильно і швидко, використовуючи відповідний для того або іншого випадку вузол. Правильне в’язання та застосування вузлів гарантує безпечне проходження дистанцій на змаганнях та походів.

З метою закріплення навичок і умінь юних туристів в в'язанні вузлів 20 лютого у Слов'янську відбулися вже традиційні змагання з техніки в'язання туристських вузлів. Учасниками змагань були команди загальноосвітніх шкіл №№ 6, 8, 10, 11,12, 13, 17, 18. Також у змаганнях взяла участь команда Royal Rengere. Всього нараховувалось 41 учасник.

Головний суддя змагань – Рогова В.І., відповідальний координатор туристсько-краєзнавчої роботи в учбових закладах м. Слов’янська, керівник гуртків ОЦТК та ЦДЮТ Слов’янська. Судді на етапах - гуртківці ОЦТК и ЦДЮТ.

Переможцями замагань стали:

Молодша вікова група:

  • I місто – команда «Меридіан» ЗОШ №8;
  • II місто – команда «Неугомон» ЗОШ №10.
  • III місто – команда «Азимут» ЗОШ №18.

Старша вікова група:

  • I місто – команда «Альтаїр» ЗОШ №12;
  • II місто – команда «Юні туристи» ЗОШ №17;
  • III місто – команда «Вузлик» ЗОШ №6.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
45 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов