Я приїхав, тому що мені болить

28 вересня в загальноосвітній школі №15 відбулася зустріч читця Сюмака Василя Івановича зі старшокласниками. Родом він із Судової Вишні (Львівська область).  Нині є активним громадським діячем Західної України. Як зізнався читець, він теж пише вірші, але не читає та на публікує їх, надаючи перевагу іншим українським поетам.

Читаючи учням вірші, Василь Іванович заторкнув такі вічні теми, як війна та мир, щастя й здоров’я, дружба та любов до Батьківщини й до людей. Але зустріч складалася не тільки з читання поезії. До кожної теми читець розповідав свої історії з життя  та особисті розмірковування, а також закликав дітлахів бути більш добрими один до одного, не намагатися когось змінити, цінувати те, що маєш та любити свою країну.

Також Василь Іванович розповів, що працюючи у театрі, він багато подорожував закордоном. Тому мав змогу проводити паралелі між  мешканцями України та людьми з інших країн, порівнюючи їх. На питання, чому читець вирішив відправитися в таку просвітницьку мандрівку, він відповів: «Я приїхав, тому що мені болить» .


«Ми раді, що в нас сьогодні з’явилась можливість доторкнутися до живого поетичного слова», - подякувала Василю Івановичу завуч школи Марина Миколаївна.

«В першу чергу, мені сподобалися відкритість читця й щире захоплення тим матеріалом, який він нам представляв. Я слухала з великим задоволенням, тому що нам була зачитана дійсно якісна поезія, з правильними думками і посилом»,- поділилась своїми враженнями одна з учасниць зустрічі.

Учні захоплено слухали просвітника, намагаючись не пропустити жодного слова, яке так хотів донести до них чоловік. І дивлячись на ці небайдужі обличчя, розумієш, що місія Василя Івановича в Слов’янську знайшла свій відгук у серцях молоді й точно не пройде даремно.

текст Інна Сущенко фото Єва Бойко

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов