У Слов'янську знову відбудеться всеукраїнський проект "Твоя країна"

З 14 по 16 жовтня слов’янським осередком ВМГО ФРІ* разом із волонтерами платформи ініціатив «Теплиця» буде проводитися всеукраїнський проект «Твоя Країна»**.

Метою проекту "Твоя Країна" є поглиблення комунікації між різними регіонами України, руйнування міфів та стереотипів про місто Слов'янськ та Донбас у цілому, підвищення статусу міста в очах українців, - повідомляє координатор проекту Михайло Мураль.

В рамках проекту 10 учасників з інших міст України, а саме Харкова, Коломиї, Києва, Вороніжу (Сумська обл.), Миколаєва, Ромни (Сумська обл.) та Полтави, приїдуть до Слов'янська та за допомогою насиченої програми будуть знайомитися з особливостями нашого міста, його мешканцями, культурним, політичним та економічним життям.

Програма включає в себе екскурсії містом, місцями бойових дій АТО, відвідування керамічного цеху, музичний концерт на базі платформи ініціатив «Теплиця» та знайомство з активною молоддю Слов'янська, прогулянку солоними озерами, туристичний візит до Святогірська, гру у страйкбол.

Всеукраїнський рух «Твоя Країна» стартував у січні 2014 року. За неповних 3 роки у 43 містах було проведено понад 170 візитів, учасниками проекту стали понад 2 тис. молодих людей з усієї країни. Слов'янськ – єдине місто Донбасу, яке є учасником проекту. Цього разу він буде проводитися вже втретє.

*ВМГО “ФРІ” є потужною неполітичною та нерелігійною організацією, що діє для підтримки ініціативної творчої молоді і збільшення кількості молодих громадських активістів задля створення свідомого суспільства.

**Молодіжний рух «Твоя Країна» не є комерційним, грантовим та політичним проектом. Жодного централізованого фінансування та прибутку організатори не отримують. Організатори в кожному місті знаходять матеріальну підтримку серед соціально-активного бізнесу в межах своїх сил.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
54 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов