У Слов'янському УСЗН відбувся аукціон претендентів на актуальні вакансії

В умовах збільшення потоку громадян, які бажають оформити субсидію, отримати соціальні виплати, в тому числі для вимушено переселених осіб, спеціалісти Управління соціального захисту населення потребують допомоги.

Сьогодні, 20 жовтня, Слов’янським міським центром зайнятості була організована презентація Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради. Захід відбувся в приміщенні УСЗН. Установою були представлені вакансії кур’єра на громадські роботи.

На презентацію були запрошені безробітні, в тому числі особи, що відносяться до категорії внутрішньо переміщених осіб.

Управління соціального захисту презентувала заступник начальника управління Катерина Пасічник. Вона розповіла про характер запропонованої роботи, умови та режим праці, рівень оплати та інше. Присутня на презентації завідувач сектору персоналу відділу кадрово-правової роботи Оксана Олєйнікова пояснила, що на осіб, які беруть участь у громадських роботах, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю. Відбулися індивідуальні співбесіди з претендентами на вакантне місце.

Захід відвідали 15 безробітних. 4 з них виявили бажання взяти участь у громадських роботах в УСЗН Слов’янської міської ради.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
170 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов