До уваги учасників дорожнього руху!

Через зсув земельного полотна закритий рух транспорту на ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-0545 «Маріуполь - Урзуф» км 11+000 - км 12+000.

У зв’язку з літнім сезоном та великою кількістю відпочиваючих на узбережжі, для контролю за виконанням встановлених обмежень, на даній ділянці несуть службу з нагляду за дорожнім рухом додаткові наряди працівників поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху.

Об’їзд організований автомобільними дорогами О-0534 «Мангуш-Портівське», Т-0523 «Від автодороги /Н-20/ - Кременівка - Ялта», О-0545 «Маріуполь - Урзуф» (на ділянці від с. Ялта Мангушського району до вул. Сонячна с. Мелекіне Мангушського району) в тому числі через населені пункти с.м.т. Мангуш, с. Ялта, с. Азовське Мангушського району.

У зв’язку із зсувом земляного полотна на ділянці автомобільної дороги «Маріуполь - Урзуф», що призвело до руйнування асфальто-бетонного покриття, відсутності можливості забезпечення безпечного зустрічного роз’їзду транспортних засобів, що ставить під загрозу безпеку учасників дорожнього руху, Службою автомобільних доріг у Донецькій області, у відповідності до Закону України «Про дорожній рух», прийнято рішення про закриття руху на зазначеній ділянці для всіх видів транспорту з організацією об’їзду через с. Портовське та с.м.т. Мангуш Мангушського району.

При цьому тимчасовий об'їзд влаштовується з таким розрахунком, щоб у будь-яких погодно-кліматичних умовах забезпечувався безпечний рух транспорту на весь період введення обмежень.

Слов'янській відділ поліції

Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов