У Слов'янську відзначають Дні Сіверського Дінця

22-23 вересня у Слов'янську відбудуться заходи до Дня Сіверського Дінця 2017. Про цн повідомляють на сайті Донецької ОДА.

Так, вчора, в рамках проведення заходів в Донбаському державному педагогічному університеті пройшла науково-практична конференція "Діалог заради майбутнього".

Сьогодні в парку Шовковичному відбудеться ЕКО-фестиваль “Сіверський Донець – ріка натхнення та любові”.

Також в рамках відзначення дня Сіверського Дінця – 2017 Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією “Сіверський Донець – відродження” за підтримки Донецької та Луганської облдержадміністрації оголошує проведенняХІ творчого конкурсу “Сіверський Донець – очима молоді”.

До участі у конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді» запрошуються учні та студенти загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів території Придінців’я – Харківської, Донецької та Луганської областей.

Конкурс проводиться за номінаціями:

фотографії

малюнки

поетичні й прозові твори

дослідницькі роботи

вироби з природних та ужиткових матеріалів

агітаційні розробки (стінгазети, плакати, буклети)  

Конкурсна робота повинна відповідати: назві конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»; меті конкурсу – виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів рідного краю і головної водної артерії сходу України – річки Сіверський Донець.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті Донецької ОДА.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )