Слов'янські правоохоронці провели заняття у міській школі

Працівники ювенальної превенції Слов'янської поліції продовжують проводити профілактичні заходи дитячої злочинності серед учнівської молоді, а також знайомлять дітей з діяльністю поліції Донеччини.

Захід у ЗОШ№8 став черговим втіленням профілактичної програми, запровадженої поліцією Донеччини цього року.

У загальноосвітній школі №8  м. Слов'янська пройшла зустріч із поліцейськими. Співробітники ювенальної превенції розповіли учням 10 та 11 класів про особливості реформи правоохоронних органів, напрямки діяльності Національної поліції України, роботу аналітичного центру "UASC" та мобільного додатоку "102".

Також під час "правового" уроку були розглянуті питання адміністративної та кримінальної відповідальності для неповнолітніх та їх батьків.

З окремими учнями 6 класу правоохоронці провели профілактичну бесіду щодо недопущення порушень дисципліни у межах навчального закладу та поза ним.

Така робота зі школярами - проведення лекцій та факультативів, впроваджена поліцією Донеччини цього року, дала свій результат - за підсумком 9 місяців кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, вчинених неповнолітніми, порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилась на третину.

З метою створення безпеки для дітей та профілактики скоєння ними правопорушень правоохоронцями було впроваджено відразу кілька проектів: запущено мобільний додаток «Поліція 102», який є зручним засобом онлайн-зв’язку з поліцією, за участі міжнародних експертів підготовлено операторів "102" з навичками професійного спілкування з дітьми в кризових ситуаціях, у всіх навчальних закладах започатковано неформальні правові заняття "Факультатив з поліцейським". Результатом профілактичної кампанії стало суттєве зниження рівня підліткової злочинності.

Так, за 9 місяців неповнолітніми скоєно 280 кримінальних правопорушень, що на 22% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов