У Святогірську за втручання прокуратури громаді повернуто незаконно зайняті земельні ділянки

Вищим господарським судом України залишено без змінпостанову Донецького апеляційного господарського суду, який підтримав правову позицію Слов’янської місцевої прокуратури та визнав незаконними дії органів місцевого самоврядування щодо передачі земель комунальної власності підприємцю.
Встановлено, що між Святогірською міською радою та фізичною особою-підприємцем укладено договір про встановлення сервітуту на земельну ділянку вартістю близько 150 тис грн під розміщення тимчасової споруди для торгової діяльності. Між тим, на момент укладання договору міськрада не мала статусу ані власника, ані землекористувача, отже фактично сторони оформили відносини оренди.
Таким чином, у порушення вимог Земельного кодексу України, земельну ділянку надано у строкове користування за відсутності відповідного рішення власника та поза процедурою торгів.
З метою захисту інтересів держави Слов’янською місцевою прокуратурою було направлено до суду позовну заяву про визнання незаконним та скасування рішення міської ради, визнання недійсним договору та повернення землі громаді.
Касаційну скаргу Святогірської міської ради залишено без задоволення.
Прес-служба прокуратури Донецької області
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов