• Головна
  • Планується створення веломапи з велосипедними маршрутами з Краматорська, Дружківки, Слов’янська
09:36, 2 листопада 2018 р.

Планується створення веломапи з велосипедними маршрутами з Краматорська, Дружківки, Слов’янська

Планується створення веломапи з велосипедними маршрутами з Краматорська, Дружківки, Слов’янська

Створення веломапи з детальними велосипедними маршрутами з краматорська, Дружківки та Слов’янська планується в рамках програми, яку розробили представники Черкаської громади.

У Черкаській об’єднаній територіальній громаді пройшов “Європейськогый тиждень мобільності”. Про підсумки події та подальші плани йшлося на прес-конференції в Антикризовому медіа-центрі.

Цього року Черкаська ОТГ отримала  грант на проведення Європейського тижня мобільності-2018 серед об’єднаних територіальних громад, запропонувавши проект “Зелене світло для велоруху в громадах”. У ньому взяли участь декілька сотень туристів.

“В рамках проекту у Черкаській громаді була організована арт-резиденція “Дифузії” на чолі з німецьким художником Аланом Майєром. Протягом трьох днів п’ятнадцять художників і фотографів створювали роботи, які зараз експонуються в різних містах України. Під час своєї роботи митці обговорювали перспективи розвитку туризму та висловлювали думки щодо їх реалізації”, – розповіла керівниця проекту Віра Шелест.

Учасників “Дифузії” особливо привабила старовинна садиба Бантиша, яка зовні майже зберегла свій первинний аутентичний стан, але з кожним роком занепадає. На території Донецької області будівель такої цінності – одиниці, тому садиба потребує якомога скорішого втручання. На даний час вона знаходиться на балансі Укрзалізниці, наразі ведуться перемовини щодо передачі її у власність громади. Однак навіть після позитивного вирішення цього питання знадобиться фінансова допомога з обласного бюджету на реконструкцію.

Тим не менш, у Черкаській громаді й зараз є що побачити. У селі Прелесне є музей народної архітектури та побуту під відкритим небом. Він єдиний на Сході України, подібний відомому музею у селі Пирогово поблизу Києва. У селі Миколаївка працює кінна ферма. Тобто вже існує підґрунтя для еко- та агротуризму.

“Територія Черкаської громади справді має велику культурну та історичну цінність, окрім того, тут чудова природа. Але ж дістатись сюди громадським транспортом дуже складно. Учасники проекту дійшли висновку, що певними промоутерами громади можуть стати велосипедисти. Для цього в проекті передбачено створення веломапи з розробкою детальних велосипедних маршрутів з Краматорська, Дружківки, Слов’янська. Крім того, вже надруковані правила безпечного велосипедного руху. І саме головне – будуть виготовлені буклети, презентуючи туристичну привабливість Черкаської громади”, – повідомила Віра Шелест.

Джерело: Антикризовый медіа-центр

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #Черкаська ОГ #влодоріжки #Антикризовий медіацентр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...