10:15, 19 вересня 2020 р.
П’ять книжок, які варто прочитати цієї осені
Осінь – ідеальна пора для читання. Коли надворі стає все холодніше, то все чого хочеться – заварити ароматного чаю, закутатися в улюблений плед у клітинку та почитати хорошу книгу.
Ці 5 книжок якнайкраще пасують осінньому читанню, адже вирізняються напрочуд теплою та затишною атмосферою.
«Теплі історії до кави» Надійка Гребіш
Коли як не восени пити запашну каву і шоколад? А до них неодмінно підійдуть теплі історії від молодої української письменниці. Це історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки та віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.
«Джейн, лисиця і я» Фанні Брітт
Це книга, в якій візуальна складова є не менш важливою за текстову. Намалювала «Джейн, лисиця і я» талановита художниця Ізабель Арсено. Основою книги стала п’єса канадського драматурга Фанні Брітт. Видання високо оцінили – чого тільки варта похвала від газети The New York Times, що назвало його однією з найкращих дитячих книг у світі в 2013 році.
«Джейн, лисиця і я» – графічний роман про дівчинку Елен, що намагається сховатися від знущань однокласників за допомогою читання. Елен захоплює «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте. Втім, постійно ховатися у книжках – не вихід і Елен знаходить кращий спосіб, аби постояти за себе.
«Наші душі вночі» Кент Гаруф
«Наші душі вночі» – остання книга американського письменника-романіста Кента Гаруфа, що була видана вже після смерті автора. Це надзвичайно прониклива історія про старість, самотність та любов, що, врешті, і змінює все. Головні герої – вже немолоді Едді та Луї. Одного разу вона навідується до нього в гості і пропонує розмовляти та проводити ночі разом.
Невдовзі екранізацію цього зворушливого і ніжного роману Кента Гаруфа покаже Netflix. На головні ролі у стрічці було обрано Джейн Фонду та Роберта Редфорда.
«Бог завжди подорожує інкогніто» Лоран Гунель
Захоплюючий психологічний роман, випущений в Україні осінню. Роман про страхи та комплекси сучасної людини. Герой роману готовий покінчити життя самогубством, але на мосту зустрічає загадкову людину.
За словами автора тональність книжки дуже актуальна, адже “на місці головного героя може опинитися кожен з нас”.
"Міленіум" Стіг Ларсон
Якщо ви досі відкладали знайомство з трилогією «Міленіум», осінь — найкращий час для того, щоб почати. Це шведський детектив з похмурим настроєм і дуже харизматичними головними героями — хакеркою Лісбет Саландер і журналістом Мікаелем Блумквістом. Історія з тих, які не варто починати читати на ніч — бо, можливо, поспати вам цієї ночі не вдасться, так вона затягує;) Крім детективної лінії, яку нелегко розлущити, Ларсону вийшло дивовижно круто описати побут героїв, роботу журналу, в якому працює Блумквіст. Здається, наче і ти живеш десь у Стокгольмі чи щодня приходиш у редакцію «Міленіуму».
Насолоджуйтесь кожним моментом вашого життя. І якщо вам треба буде якось його урізнобавити, на допомогу завжди можуть прийти книжки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:43
Вчора
15:00
Вчора
14:01
Вчора
11:10
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі