• Головна
  • 5 фільмів про політику і вибори на вечір
16:08, 18 жовтня 2020 р.

5 фільмів про політику і вибори на вечір

5 фільмів про політику і вибори на вечір

До місцевих виборів 2020 залишився тиждень. Пропонуємо вам підбірку фільмів про політику і вибори.

Політичні інтриги, виборчі скандали, душевні сумніви. Ми вирішили зробити підбірку фільмів про політику чи політиків, а також вибори. 

Відволічіться і проведіть вечір за переглядом фільмів.

Кандидат

Хтось стає найбільшим політиком в історії післявоєнної Європи, а хтось ледве пробивається до міської ради затрапезного Сіетла. Герої комедії “Кандидат” – зовсім молоді ще люди, але і вони відчувають, що у місті, яке перетворилося на болото, їх життя може виявитися мукою, а значить, пора щось змінювати.

Ще зовсім недавно Грант в костюмі полярного ведмедя роздавав на вулиці флаєри, а сьогодні він одержимий ідеєю увірватися в політичне життя міста і привести Сіетл до процвітання.

На жаль, в кіно все просто, а в реальному житті вибори навіть на низовому рівні – далеко не казка. “Кандидат” Стівена Джилленхола заснований на реальних подіях, і вибори в ньому дуже схожі на справжні. Зі своїми локальними успіхами і зуботичинами.

Людина Року

Комік, який все життя розважає публіку на ниві політичної сатири, ситий по горло тупими памфлетами і нерозумними гуморесками, вирішує кардинально змінити своє життя. Він балотується на пост президента і ... несподівано для всіх перемагає. Сенсація! Естрадний артист - людина року. Однак через деякий час дівчина-програміст виявляє збій в системі голосування - саме через нього головний герой і стає переможцем президентських перегонів. І тепер чесна програмістка намагається протистояти новоявленому президентові.

Дуже символічний фільм в умовах української реальності, чи не так?

Березневі Іди

«Березневі іди» — американська політична драма режисера Джорджа Клуні (також був сценаристом і продюсером), що вийшла 2011 року. У головних ролях Раян Ґослінг, Джордж Клуні, Філіп Сеймур Гоффман.

У назві фільму міститься відсилання до історичної події. Березневими ідами називають день 15 березня за давньоримським календарем. Ця дата здобула популярність в історії, оскільки цього дня в 44 до н.е. відбулося вбивство Юлія Цезаря. Змовники (організаторами були Р. Касій, М. Брут, Д. Брут та інші), остерігаючись посилення монархічних прагнень Цезаря, убили його у будівлі курії Помпея (Рим), у день засідання Сенату.

Губернатор Майк Морріс хоче брати участь у виборах президента США. У нього яскрава політична кар'єра, суворо оберігається репутація, чарівна усмішка і талант красномовства. Але найважливіше, що у Морріса є чудовий виборчий штаб, де особливе місце займає молодий співробітник Стівен Майерс. Успіхи Майерса привертають увагу конкурентів, які сподіваються переманити його на свою сторону.

Ця стрічка в черговий раз показує, як брудний і чужий світ політики, в якому головні гравці готові на все, щоб забезпечити свою перевагу. Відмінний адаптований сценарій (фільм знятий за мотивами успішної п'єси «Фаррагут-Норт»), Джордж Клуні в якості режисера картини і виконавець головної ролі, а також його блискучий тандем з Райаном Гослінгом - не дивно, що в 2011-му «Березневі іди» стали одним з головних кіноподій року, отримавши номінації на премії «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA та інші.

Гарві Мілк

Гарві Мілк — фільм 2008 року американського режисера Гас Ван Сента, присвячений життю борця за права геїв Гарві Мілка, який став першим у США гомосексуальним політиком, який публічно заявив про свою нетрадиційну орієнтацію і що зумів після цього перемогти на виборах до державного органу влади. Шон Пенн зіграв роль Гарві Мілка, а Джош Бролін — його вбивця, члена наглядової ради Дена Вайта. Після виходу на американські екрани «Гарві Мілк» був сприйнятий позитивно, у тому числі і критиками, отримавши чимало нагород.

Герой фільму Гарві Мілк (Шон Пенн) разом із своїм партнером Скоттом Смітом переїздить з Нью-Йорка до Сан-Франциско, де за декілька років перетворюють тихий і патріархальний район міста на гей-квартал.

Цього Мілку здається замало і він прагне у велику політику. Його обирають членом наглядової ради міста, що, природно, не подобається багатьом консервативно настроєним політикам. Куля, випущена з пістолета Дена Уайта (Джош Бролін), однієї з людини, що захищала традиційні цінності, обриває кар'єру і життя Мілка.

Хоча фільм починається з вбивства головного героя і його заповіту, творець картини Гас Ван Сент говорить, що це фільм не про смерть, а про самопожертву: «Мілк жертвує собою в ім'я ідеї. <…> Він не боїться смерті, жартує з нею, вішаючи лист із загрозою на холодильник — вважає, що так зможе обдурити долю.»

День виборів по-французьки

Легка французька комедія від режисера і сценариста Олів'є Барру ( «Мільйон років до нашої ери», «Спецагенти відпочинку»).

Старші і молодші Туше переїжджають ... в Єлисейський палац. Все почалося з того, що Джефф Туше збирався в черговий раз відвідати свою тітку і як слід відпочити, однак новий швидкісний поїзд чомусь не став зупинятися на його станції. Обуренню Туше-старшого не було меж, так що він вирішив попросити у всьому розібратися найголовнішу людини у Франції - президента.

Коли всі спроби достукатися до керівництва країни виявилися безуспішними, Туше вирішив діяти по-іншому: висунути власну кандидатуру на президентські вибори.

Подальші події складаються таким чином, що саме Туше отримує більшість голосів виборців. Тепер він - президент, який, правда, не має ні найменшого уявлення про те, як управляти країною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #Слов’янськ #новини #новости #фильм #вибори 2020 #місцеві вибори #выборы 2020 #что посмотреть
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...