• Головна
  • Які країни приймають українських туристів на відпочинок у 2021 році
Стаття
18:07, 25 травня 2021 р.

Які країни приймають українських туристів на відпочинок у 2021 році

Стаття
Які країни приймають українських туристів на відпочинок у 2021 році

До літа вже залишилося зовсім трошки, а це означає, що час починати планування відпустки та відпочинок.

Трохи раніше сайт 6262.com.uaз’ясував, яким туристичним маршрутам віддають перевагу мешканці Слов’янська.

Читайте: Куди летять мешканці Слов’янська відпочивати за кордон

Тепер пропонуємо дізнатися, які країни взагалі приймають українських туристів у 2021 році.

Куди не треба робити ПЛР-тест

Найпопулярнішим маршрутом серед українських туристів є Туреччина. З 15 травня українцям, які туди летять, не потрібно пред’являти результат ПЛР-тесту.

Наразі є ще низка країн, які не вимагають у туристів робити ПЛР перед в’їздом: Албанія, Чорногорія, Танзанія, Домініканська республіка, Північна Македонія, Непал, Мексика, Ямайка, Коста-Ріка.

Зокрема, у випадку Чорногорії туроператори можуть частково відшкодувати вартість ПЛР-тестування для повернення в Україну.

В Албанії туристів перевіряють після перельоту вибірково. Непал та Північну Македонію обирають в основному ті, хто не любить забиті людьми пляжі, а віддає перевагу гірському туризму та екскурсіям.

Скасування тестування також відбудеться для пасажирів з Китаю, В‘єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великобританії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

Які країни ЄС відкриті

Греція вже з 14 травня приймає українських туристів. Їх звільнили від обов’язкової самоізоляції. Для в'їзду туристам з України потрібна вакцинація, негативний тест, або ж антитіла після одужання.

Болгарія також пускає українців за умови негативного ПЛР-тесту, при наявності сертифікату вакцинації або документу, який посвідчує, що людина вже перехворіла на коронавірус не більше ніж півроку тому.

Румунія дозволяє до себе в’їзд транзитом з Болгарії.

Хорватія дозволяє в’їзд для туристів, які вже забронювали та заплатили за проживання, мають негативний тест на коронавірус чи антиген, довідку про вакцинацію.

Кіпр також пускає тих, хто має негативний результат ПЛР-тесту. Але після прильоту туристів ще перевіряють в аеропорту. До того ж, туристи мають зареєструватися перед вильотом на кіпрській туристичній онлайн-платформі.

Ісландія також дозволила прибувати українським туристам, які вже вакциновані або мають негативний ПЛР-тест. Але проблема у тому, що до Ісландії з України немає прямих перельотів, а більшість країн для транзиту закриті.

Також до себе пускають Ірландія та Велика Британія, але для перетину їх кордонів необхідна віза (це окрім негативного ПЛР-тесту та самоізоляції після прибуття). Тому й туристів там небагато.

Серед країн, які не є членами Євросоюзу, Сербія з 7 травня відкрита для туристів за умови негативного ПЛР-тесту, зробленого не пізніше як за 48 годин до в’їзду.

Також набувають популярності тури в Грузію та ОАЕ.

Що треба знати туристам

У багатьох країнах, які запрошують до себе українських туристів, діє жорсткий масковий режим, який передбачає, що маску треба носити не тільки на роті, але й на носі. Маску потрібно вдягати, як у громаських місцях, так і на вулицях.

У деяких країнах діє комендантська година а також вимога зробити повторний ПЛР-тест після в’їзду.

Водночас умови перетину більш лояльні для тих, хто завершив курс вакцинації проти коронавірусу.

Після прибуття в Україну із країни в «зеленій» зоні не потрібно проходити обсервацію.

Ті, хто приїжджає з “червоної зони” можуть на вибір: встановити “Вдома” та провести 14 днів на самоізоляції, або здати ПЛР-тест на COVID-19 (не більше, ніж за 48 годин до перетину кордону), та за негативного результату не проходити самоізоляцію. 

Але у випадку кожної країни є свої нюанси, тож докладно все треба перевіряти перед бронюванням квитка та туру.

Ще слід зазначити, що Україна наразі працює над сертифікатами вакцинації. Їх можна буде отримати з 1 липня. Наявність сертифіката дозволить українцям подорожувати без будь-яких обмежень. Він розробляється МОЗ спільно з Мінцифри та НСЗУ. Ці сертифікати в Євросоюзі також введуть з 1 липня. Тому не виключена можливість, що ситуація з перетином держкордонів може змінитися.

Також корисну так актуальну інформацію можна знайти за ось цим та цим посиланнями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #туризм #подорожі #літо #відпочинок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...