• Головна
  • Чи варто готуватись до співбесіди, чого не можна говорити керівнику і як відповідати на незручні питання
19:01, 3 листопада 2021 р.

Чи варто готуватись до співбесіди, чого не можна говорити керівнику і як відповідати на незручні питання

Чи варто готуватись до співбесіди, чого не можна говорити керівнику і як відповідати на незручні питання

Як себе поводити на співбесіді, на чому варто акцентувати увагу, а чого не слід говорити керівнику. 

Сьогодні жодне працевлаштування не обходиться без попередньої співбесіди. Як правило, спочатку роботодавець вивчає резюме претендента на роботу, а потім зустрічається з ним особисто. Це хвилюючий момент для кандидата.

Проте, не всі знають про тонкощі такої зустрічі. Ми покликали фахівчиню з профорієнтації Слов’янського центру зайнятості Наталію Баженову, аби дізнатись про всі особливості проходження співбесіди, і підготували для вас основні лайфхаки, які варто застосовувати, влаштовуючись на роботу. 

Однозначна відповідь на запитання "Чи варто готуватись до співбесіди?" - варто! Ви маєте знати, куди влаштовуєтесь на роботу, і попередньо поцікавитись інформацією про підприємство, де плануєте працювати. Це може вам не тільки допомогти при співбесіді, але й вберегти від шахраїв. 

Не варто спізнюватись на зустріч з майбутнім керівником, адже це може справити про вас негативне враження ще до спілкування. Якщо ви все ж запізнюєтесь, зателефонуйте і попередьте про це. 

Вдягатись на співбесіду треба доречно, бо якщо ви прийдете у солідну компанію у пляжному вбранні, ваш успіх можна поставити під сумнів. 

Не соромтесь говорити про себе і ставити питання, але й не будьте занадто балакучим. Підготуйтесь до короткої самопрезентації. Зробіть акцент на своїх сильних сторонах і розкажіть, за потреби, над чим ви працюєте. Не говоріть неправду про себе і про свою минулу роботу, а тим паче не жалійтесь на свого минулого роботодавця. 

Як говорити про зарплату, чим краще завершити співбесіду і як залишити хороше враження про себе - слухайте у нашому подкасті "Нахіба готуватись до співбесіди"

Проект виконується за підтримки Програми Партнерства у галузі мас-медіа в Украні (UMPP). UMPP адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Державного департаменту США (DOS) через Управління громадських справ, Посольство США, Київ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #співбесіда #підготовка #Нахіба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...