18:17, 18 грудня 2022 р.
Як писати про свій досвід війни - українських ветеранів запрошують на безоплатне навчання в школу публіцистики
З 9 січня до 17 лютого 2023 року для українських ветеранів і ветеранок триватиме безплатна онлайн-школа публіцистики "Голос війни" від ГО "Інтерньюз-Україна". Там захисникам та захисницям допоможуть завдяки письму пережити психологічні наслідки війни, навчать їх фіксувати свої спогади, враження та думки в літературній і репортажній формах. Податися на школу можна до 23 грудня, учасників повідомлять до 26 грудня.
ГО "Інтерньюз-Україна" запрошує українських ветеранів та ветеранок військової служби взяти участь у безплатній онлайн-школі публіцистики "Голос війни".
Її мета - через написання творів допомогти захисникам пережити психологічні наслідки війни, навчити їх через літературну чи репортажну форму фіксувати свої спогади, враження, думки, а також дати можливість людям почути справжні «голоси війни».
Коли: онлайн із 9 січня до 17 лютого 2023 року.
Для кого: до участі запрошуємо українських захисників і захисниць — у статусі ветеранів, звільнених полонених і тих, хто за станом здоров'я не може продовжити службу.
Для участі у відборі, будь ласка, заповніть онлайн-форму до 23 грудня 2022 року. Результати будуть оголошені до 26 грудня 2022 року на e-mail адреси.
Школа пройде онлайн для 20 учасників. Вона складатиметься з 16 літературних студій і гостьових майстер-класів двічі на тиждень від відомих письменників, публіцистів і репортажистів. Протягом курсу учасники працюватимуть над власними текстами з професійними менторами. Найкращі твори за згоди учасників будуть зібрані в онлайн-збірку та перекладені англійською мовою для світових медіа.
Менторами школи стануть сучасний український письменник Любко Дереш та кандидатка історичних наук, авторка курсу «Школа копірайтера», копірайтерка із 20-річним досвідом Еліна Слободянюк.
Перша школа "Голос війни: історії ветеранів" відбулася у 2017 році. Тоді 30 захисників і захисниць пройшли 2-місячний літературний курс, внаслідок якого була створена збірка спогадів про війну. Писемній майстерності учасників навчали відомі письменники та журналісти: Сергій Жадан, Євген Положій, Володимир Єрмоленко, Катерина Бабкіна, Роман Вінтонів, Роман Зіненко та інші.
За докладною інформацією, будь ласка, звертайтеся до менеджерки проєкту Юлії Бабко, [email protected].
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:10
17:08
Вчора
Яким Штучний Інтелект бачить Слов’янськ через 100 років
ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ
14:15
Вчора
10:13
Вчора
Штучний інтелект створив пісню про Слов’янськ
ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ
14:18
5 жовтня
Спецтема
Оголошення
22:10, 26 вересня
09:48, 29 вересня
09:48, 29 вересня
09:48, 29 вересня
09:48, 29 вересня
live comments feed...
Коментарі