Наскільки прозорими були місцеві вибори?

30 жовтня о 14:00 в Центральній міській бібліотеці Словянська відбудеться прес-конференція "Наскільки прозорими були місцеві вибори?".

Член правління Українського центру суспільних даних Ярослав Рожило (м. Київ) відповість на такі актуальні питання:

  • Наскільки були готові місцеві ТВК до оприлюднення 100% своїх постанов та іншої виборчої інформації?
  • Які було виявлено проблеми, що заважали повноцінному висвітленню інформації?
  • Як партії та кандидати відреагували на пропозицію використати нашу он-лайн систему публічного і прозорого підрахунку голосів на місцевих виборах?
  • Публічний паралельний підрахунок голосів як взаємний партійний контроль і запобіжник від помилок і порушень – як це спрацювало?

В межах проекту створено портал «Місцеві вибори 2015», що представляв всю офіційну інформацію ТВК, про кандидатів, округи, а також був публічною платформою для паралельного підрахунку голосів.

Під час прес-конференції буде представлено результати діяльності проекту «Прозорі місцеві вибори», що реалізовувався у Бердянську, Краматорську та Слов’янську (до проекту також долучилися міста Дружківка Донецької області та Дніпропетровськ).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
104 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов