День Свободи та Гідності у Слов'янську - нова місцева влада нехтує пам'яттю

Сьогодні Україна відзначає День Свободи та Гідності. У Слов'янську, на Соборній площі, зібрався урочистий мітинг з нагоди відзначення цього свята. На жаль, цей день для нового міського голови не має жодного значення.

Мітинг розпочався з урочистого підняття прапорів України та Європейського Союзу. Слов'янські учасники Революції Гідності виступили з промовами та привітали всіх присутніх з річницею.

Однак не всі держслужбовці вважають День Свободи та Гідності України святом. Хотілось би зазначити, що новозпечений міський голова не приєднався до громади у день державного свята. Замість Вадима Ляха, голови Слов'янська, традиційну урочисту промову зачитав його заступник Віктор Воропаєв. 

Мешканці міста не зрозуміли такого жесту - гучні крики "Ганьба!" та "Де мер?" поширились площею. Напевно, Вадим Лях, голова "Оппозиційного блоку" Слов'янська не розуміє значення Гідність України. 

Згадується, як на вчорашній прес-конференції на питання щодо свого власного відношення до святкування Дня Свободи та Гідності Вадим Михайлович не відповів нічого розбірливого. Мер зазначив, що ще не визначився зі своїм особистим відношенням. Мабуть, сьогодні він вже обрав свою позицію. 

 

(відео "Общественное ТВ Донбасса")

IMG_1888IMG_1890IMG_1903IMG_1909IMG_1920IMG_1923IMG_1938IMG_1942IMG_1930IMG_1957IMG_1960IMG_1971IMG_1978IMG_1974IMG_1977

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов