Стартує конкурс листів Святому Миколаю

Зовсім скоро день Святого Миколая — перше серед всіх новорічних свят!

За легендою, Святий Миколай приносить подарунки та солодощі у кожен дім вночі. Тому, традиційно, до дня Святого Миколая в Україні прийнято в ніч з 18 на 19 грудня класти подарунки дітям під подушку. На ранок стається диво — діти із захопленням знаходять свої подарунки, щиро дякуючи Святому Миколаю.

Тож запрошуємо Вас прийняти участь в конкурсі листів до Дня Святого Миколая.

Організатори конкурсу - управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації та Донецький обласний дитячо-молодіжний центр.

Для участі в конкурсі Вам необхідно самостійно написати лист зі своїми побажаннями, мріями та сподіваннями.

Це може бути просто текст чи графічне зображення, написані вірші чи відеоряд, фотоколаж. Головна умова – щоб це був лист, адресований Святому Миколаю-Чудотворцю, в якому будуть розкриті ваші найзаповітніші бажання, мрії та сподівання.

Уявіть собі, що саме цей лист стане кроком до втілення казки в нашому житті, будьте щирими, слухайте своє серце. Мрійте - мрії збуваються.

Надсилати листи потрібно до 17 грудня 2015 р. на електронну пошту: media@dodmc.dn.ua

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов