• Головна
  • Жебрівський закликає голів міст ліквідувати стихійні сміттєзвалища
15:24, 1 липня 2016 р.

Жебрівський закликає голів міст ліквідувати стихійні сміттєзвалища

Донецькою облдержадміністрацією у цьому році передбачено виконання 64 природоохоронних заходів на суму 376,5 мільйони гривень. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА Сергій Натрус під час засідання колегії 30 червня.

Гроші розподілені між департаментами капітального будівництва й екології та природних ресурсів Донецької ОДА, міськими бюджетами, а також виконавцями окремих заходів з охорони навколишнього середовища.

Очільник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський наголосив, що головам міст, районів і селищ необхідно приділити особливу увагу ліквідації неліцензованих сміттєзвалищ та створити чіткий план з урахуванням часових рамок і фінансової підтримки з їх ліквідації.

«Екологічна інспекція буде нещадно штрафувати тих, хто викидає сміття на стихійні звалища. Штрафи будуть величезними. Якщо ви не приділити належну увагу цьому питанню, то каратиму і чиновників. Територія Донецької області повинна бути чистою», - підкреслив він.

Сергій Натрус повідомив, що Департаментом капітального будівництва вже розпочато виконання робіт по 5 заходам. «У Костянтинівці реконструюють міські очисні споруди, будують самопливний каналізаційний колектор та реконструюють каналізаційну насосну станцію №5. У Слов’янську також реконструюють самопливний каналізаційний колектор, а в Лимані будують каналізаційно-насосну станцію», - повідомив Сергій Натрус.

«Донецьким регіональним центром поводження з відходами» розпочато роботу з будівництва спеціалізованого полігона для захоронення відходів та реконструкції відділу сортування твердих побутових відходів (ТПВ) у м. Краматорськ. Також передбачена закупівля машин для збору та транспортування ТПВ.

У Бахмутському районі розпочато тендерні процедури з реконструкції очисних споруд с. Красного  та Бахмутського екологічного скверу.

У Краматорську продовжується робота з реконструкції парків ім. Бернадського та ім. Пушкіна. Також у місті відремонтують мережі водовідведення.

Лиманська міська рада проводить тендер на реконструкцію КНС «Чапаєва». Новогродівка готується реконструювати сквер ім. Т. Шевченка та придбати машини для збору та перевезення відходів. Торецький виконком також планує озеленити центральний міський парк.

Донецька ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #сміття #звалище #стихійне #ліквідація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...