Поліцейські розповіли про свою роботу дітям в Святогірському літньому таборі (ФОТО)

Співробітники Слов'янського відділу поліції відвідали оздоровчий табір «Яструбок». Діти дізналися багато нового про роботу правоохоронних органів, а також змогли ознайомитися з дією зброї і спеціальних засобів.

Крім своєї основної діяльності по боротьбі із правопорушеннями співробітники поліції намагаються приділяти максимальну увагу, так званій, превентивній роботи. Спілкування з дітьми при цьому є дуже важливим, адже юні громадяни України повинні бачити в поліцейських своїх друзів і захисників. Протягом навчального року правоохоронці проводять заняття в школах, влітку - в дитячих таборах.

Днями правоохоронці відвідали оздоровчий табір «Яструбок», розташований в Святогорську. Поліцейські розповіли про види правопорушень, кримінальну відповідальність для неповнолітніх і правилах поведінки.

Діти дізналися багато нового про роботу поліції в умовах проведення антитерористичної операції, змогли приміряти на себе екіпіровку та спеціальні засоби, з якими несуть службу правоохоронці, вивчили прийоми рукопашного бою.

Слов'янський відділ поліції
ГУНП в Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов