![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
09:21, 17 липня 2016 р.
Слов'янські поліцейські разом з юними «колегами» побували на святі у дитячому таборі
У святогорському дитячому оздоровчому таборі «Ім. Чкалова »пройшло свято, на якому правоохоронці розповіли дітям про свою роботу, а учасники« ліги майбутніх поліцейських» взяли участь в «олімпіаді», що була організована співробітниками установи.
Слов'янські поліцейські продовжують відвідувати дитячі оздоровчі табори, розташовані на території обслуговування їх підрозділу. У таборі «Ім. Чкалова», розташованому в Святогорську, недавно почалася нова зміна. Приїхавши на відпочинок дітей відвідали правоохоронці разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських».
Саме в цей день вихованці табору відкрили «спортивну олімпіаду» - вони «перевтілилися» у збірні різних країн світу: України, Греції, Індії та інших. Для того, щоб краще «вжитися в роль» діти підготували національні костюми, в яких і брали участь в змаганнях. Компанію їм склала й команда слов'янських «лігівців».
Правоохоронці розповіли про свою роботу, показали дітям зброю та спеціальні засоби, з якими несуть службу. Кожен бажаючий зміг на час «виявитися на місці» співробітника поліції - приміряти на себе всю екіпіровку та сфотографуватися в ній на пам'ять.
![Слов'янські поліцейські разом з юними «колегами» побували ..., фото-3 Слов'янські поліцейські разом з юними «колегами» побували на святі у дитячому таборі, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Слов'янський відділ поліції
ГУНП в Донецькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі