![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
16:11, 6 серпня 2016 р.
Підоблікові Слов`янської кримінально-виконавчої інспекції вчилися планувати своє майбутнє
На базі Слов`янської кримінально-виконавчої інспекції 4 серпня пройшов тренінг для юних порушників на тему «Безпечна поведінка та планування майбутнього».
Як не помилитися в житті і змінити своє існування на краще обговорювали юнаки, які мають проблеми з законом, разом з психологом інспекції Богдан Оксаною та фахівцем (з питань соціальної роботи із суб`єктами пробації) Касіловою Анжелою.
![Підоблікові Слов`янської кримінально-виконавчої інспекції ..., фото-1 Підоблікові Слов`янської кримінально-виконавчої інспекції вчилися планувати своє майбутнє, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Хлопці переглянули фільм «Не помились з мрією», після чого поділились своїми враженнями від побаченого. Юнаки жваво обговорювали питання щодо впливу негативних явищ на здоров`я та поведінку людей. Кожен з них усвідомив, що найцінніше - це життя, здоров`я та сім`я.
Також підлітки вчилися формувати цілі, планувати кроки по їх виконанню та визначати необхідні ресурси для їх реалізації. Із завданнями юнаки впоралися успішно.
![Підоблікові Слов`янської кримінально-виконавчої інспекції ..., фото-2 Підоблікові Слов`янської кримінально-виконавчої інспекції вчилися планувати своє майбутнє, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Майор внутрішньої служби Загрядська Олена ще раз нагадала підліткам про відповідальність за скоєння ними повторних кримінальних та адміністративних правопорушень.
Такі заходи мають позитивний вплив у становленні особистості, особливо тих осіб, які одного разу зробили неправильний вибір і намагаються повернути довіру суспільства до себе.
Богдан Оксана
Психолог Слов`янського МРВ КВІ
УДПтС України в Донецькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі